CZ / SK / ENG

Společnost

Obchodně marketingová společnost SAVRYNNO s.r.o. působí na tuzemském trhu od roku 2015. V rámci EU vyvíjí činnost Savrynno Tým již od roku 2011. Společnost se zaměřuje na aktivity v oblasti online výkonnostním marketingu, zejména pak na Lead Generation, E-mail Marketing, SMS Marketing, Click Marketing, PPC optimalizace, SEO/SEM optimalizace a tvorbu webových prezentací.

Tým společnosti je složen odborníky z oblastí obchodu, marketingu a ITmenů/ITwomens. Technické zázemí společnosti je vybaveno nejmodernějšími technologiemi na odesílání takřka neomezeného počtu e-malů/SMS, předávání leadů nebo zpracování nejnáročnější grafiky.

Marketingové aktivity společnosti přesahují hranice evropské unie, nicméně hlavním cílem Savrynno s.r.o. je kvalitně působit v rámci EU a okolních státech. Společnost patří mezi největší zprostředkovatele e-mailových a mobilních databází v EU.

Nadcházející rok vstoupí společnost SAVRYNNO s.r.o. i na trh outdoor reklamy prostřednictvím lifestyle magazínu, sítě led obrazovek a billboardů.

Ctíme a vážíme si hodnot profesionality, inovace, flexibility a týmového ducha.