CZ / SK / ENG

Služby

Lead Generation

Lead Generation je způsob získání zákazníka, který je sám motivován spotřebovat výrobek nebo službu. Potenciální zákazník vyhledává dle klíčových slov na Internetu službu/výrobek, který chce zakoupit nebo spotřebovat. Nalezne naše webové prostředí, s tématikou či nabídnou kýžené služby/produktu, vyplní online formulář (např. jméno, příjmení, telefon, e-mail). Tato žádost je v online/ realtime režimu přenesena k partnerovi, který potenciálního zákazníka již monetizuje.

Vývoj webových rozhraní a jejich následný marketing je zdarma. Klient platí pouze za dodaný validní lead/poptávku.

Pro více informací nás kontaktujte na marketing@savrynno.cz nebo na +420 774 744 001.

E-mail Marketing

Hromadné rozesílání e-mailových zpráv na uživatele databázi. Nejčastěji se jedná o obchodní či marketingové sdělení s cílením na určitou skupinu. Cílení je nabízeno skrz všechny databáze a kontakty v parametrech: pohlaví, věk, kraj/okres. Určité segmenty databází se dají cílit např. dle výše příjmu, oblast zájmů nebo profese. Samozřejmostí je monitoring kampaně v podobě poskytnutých přístupů do statistik.

 • Email Marketing – jedna z nejefektivnějších forem reklamy
 • Validní rozesílání a kvalitní databáze
 • Efektivní propagace Vašich služeb, výrobků či obchodní značky
 • Velmi rychlá odezva na reklamu
 • Možnost stanovení poměru cena/výkon

Nabízené trhy:

 • Česká republika
 • Slovensko
 • Polsko
 • Maďarsko
 • Celá EU + RUS, TUR, BRAZ, USA, MEX, UA, SA, AT

Pro bližší informace k databázím (CTR, OR, objemy atd.) nás kontaktujte na marketing@savrynno.cz nebo na +420 774 744 001. Všechny kontakty jsou nasbírány se souhlasem s marketingovým a obchodním sdělením a se souhlasem s uchováváním osobních dat.

Chcete, aby se Vaše reklama zobrazovala prostřednictvím bannerů na nejrenomovanějších portálech v ČR? Jste zde správně. Naše media-zastupitelství Vám zprostředkuje tyto prostory u více jak 80ti portálů v ČR: tyden.cz, csfd.cz, loupak.cz, femina.cz, livesport.cz, drbna.cz, bezrealitky.cz a další...

Proč banner od nás? Trackujeme uživatele partnerských portálů a dle oblasti zájmu jejich uživatelů zobrazujeme reklamu. Vaše reklama se tedy vždy zobrazí relevantnímu uživateli, který má potenciál spotřebovat Vaši službu nebo koupit Váš produkt.

Vyberte si ze široké škály typů bannerů. Vyberte si, zda chcete platit za proklik na Vaše webové rozhraní nebo za zobrazení Vaší reklamy. Pro data o portálech (jejich návštěvnosti) a uživatelích jednotlivých portálů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám nabídneme zájmové balíčky z různých oblastí např: finance, energetika, lifestyle, zpravodajství, telekomunikace, zdraví, rodina, automotiv a další.

Samozřejmostí jsou jasné a transparentní měřící nástroje a statistiky.

Vytvořte si efektivně brand a prodávejte!

Pro více informací nás kontaktujte na marketing@savrynno.cz nebo na +420 774 744 001.

SMS Marketing

Hromadné rozesílání marketingových nebo obchodních SMS zpráv. Cílení: pohlaví, věk a kraj v rámci EU. Jedná se o velmi rychlý způsob oslovit uživatele databází s marketingovou či obchodní nabídkou, když uživatel databáze může okamžitě reagovat na nabídku ze svého mobilního zařízení. Databáze jsou očišťovány na měsíční bázi o neaktivní kontakty a zároveň doplňovány o nově příchozí kontakty.

 • SMS Marketing – nejrychlejší forma reklamy
 • 100% doručitelnost SMS zpráv
 • Podpora všech mobilních operátorů
 • Rychlá reakce na Vaši kampaň
 • Možnost prokliku na Váš web
 • Možnost cílení SMS zprávy

Pro bližší informace k databázím mobilních čísel (objemy) nás kontaktujte na marketing@savrynno.cz nebo na +420 774 744 001. Všechny kontakty jsou nasbírány se souhlasem s marketingovým a obchodním sdělením a se souhlasem s uchováváním osobních dat.

e-Click Marketing

Tento marketingový nástroj přináší obrácenou a vysoce efektivní formu přímého oslovení potencionálních zákazníků...

Více

Moderní, nadčasový způsob oslovení zákazníků využívá systému sdílení přímého odkazu s využitím sociálních a profesních sítí typu: facebook, twitter, youtube, linkedin, google+ aj. S tímto nástrojem můžete získat prakticky jakýkoli počet návštěvníků Vašich stránek již během několika dní.

Díky propracovanému online systému sdílení unikátního odkazu je zajištěno, že prokliky získáte pouze od uživatelů, které nabídka skutečně zaujala.

Tento způsob marketingu minimalizuje Vaše náklady a maximalizuje Váš zisk, protože již nebudete platit nesmyslné objemy oslovených uživatelů, nýbrž pouze prokliky na Váš odkaz. Zároveň eliminuje „prázdné kliky“, jelikož odkazy proklikne pouze ten, koho nabídka skutečně zajímá. Impulsivita a produktivita sociálních sítí navíc zajišťuje nesrovnatelnou rychlost kampaní, proto již nemusíte čekat na výsledky kampaní. První výsledky se dostaví již během prvních pár minut po zadání reklamního odkazu. Samozřejmostí je monitoring celého procesu, který můžete sledovat v online aplikaci se statistikami.

Pro bližší informace k e-Click Marketingu nás kontaktujte na marketing@savrynno.cz nebo na +420 774 744 001.

Správa PPC Kampaní (pay per click)

Reklama na Internetu. Platíte pouze za příchod motivovaného potenciálního zákazníka na Vaše webové rozhraní. U PPC je nespornou výhodou možnost velmi precizního cílení na potenciálního zákazníka. Další výhodou reklamy přes PPC kampaně je možnost velice dobře měřit a studovat chování každého návštěvníka Vašeho webového rozhraní. Pro úspěšný prodej přes PPC kampaně je potřebná pravidelná optimalizace a správa kampaní.

Nabídka:

 • Vytvoření nové kampaně s průběžnou správou
 • Konzultace stavu existující kampaně
 • Optimalizace stávající kampaně
 • Snížení nákladů u současných kampaní

Pro více informací nás kontaktujte na marketing@savrynno.cz nebo na +420 774 744 001.

SEO optimalizace

Na základě potřeb se analyzujeme situace webového prostředí a vydefinuje strategie jak docílit posunutí tohoto prostředí na přední pozice ve vyhledávačích. Jedná se o soubor postupů a metod, jak tohoto dosáhnout. Kombinace zásahů do webové prezentace s tvorbou obsahového marketingu a zpětných odkazů s cílem podpoření vydefinovaných klíčových slov nebo oblastí. Následuje implementace navržené strategie (zavedení do praxe) a průběžné měření výsledků a vývoje spojeného s těmito pravidelnými zásahy.

SEO není tedy pouze z pravidla jednorázový zásah, ale jedná se o pravidelnou aktivitu.

Nabídka:

 • Vytvoření nového webu s cílem optimalizace pro vyhledávače
 • Vylepšení dohledatelnosti existujícího webu ve vyhledávačích
 • Průběžná optimalizace pro vyhledávače

Pro více informací nás kontaktujte na marketing@savrynno.cz nebo na +420 774 744 001.

Tvoba webových prezentací

Vývoj jednoduchých i složitých webových řešení. Příprava webové prezentace od minisites až po sofistikované webové prezentace. Příprava kompletního návrhu webové prezentace bez Vašeho přičinění nebo splnění jakýchkoliv Vašich přání. Kompletní funkční řešení a správa webového prostředí.

Nabídka:

 • Grafický návrh webové prezentace
 • Kódování
 • Vývoj administračního prostředí
 • Správa webového prostředí

Pro více informací nás kontaktujte na marketing@savrynno.cz nebo na +420 774 744 001.